HAKKIMIZDA

1985 yılında kurulan Fibercast bina ve konutlara yönelik cam elyaf takviyeli beton ürünlerinin imalatında lider konumdadır. Fibercast Ltd. 25 yıldan uzun bir süredir inşaat şirketlerine ve gayrimenkul sahiplerine Cam Elyaf Takviyeli Beton (GFRC) ve mimari prekast beton gibi özel ürünler sunmaktadır. Üretim ve montaj faaliyetlerinde 200’den fazla kişi görev almaktadır.

Fibercast yurt içi ve yurt dışında tamamlanmış yüzlerce bina projesi ile tüm dünyada tanınan ve yurt dışı tecrübelere sahip bir tahaahüd ve proje şirketidir.

Türkiye’de bulunan bir mühendislik ofisi ve dünyaya yayılan temsilci ağı ile Fibercast Ltd. dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine uzmanlığını sunmaktadır. Ürünlerin çoğu özel kalıplar ve aletler kullanılarak projeler için özel olarak üretilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana ürün gamımıza birçok yeni dekoratif elementler ve GRC Duvar Panelleri de eklenmiştir.

Üstün müşteri hizmetleri sayesinde Fibercast sektörde saygın bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerimize projelerinin özel ihtiyaçlarıyla ilgili olarak en üst seviye destek ve hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.
Projelerimizde esnek, bilgili ve deneyimli bir ekip ile hizmet sunuyoruz. Şirketimiz son 10 yıldır unicert belgelerininde ön gördüğü prosedürlerde imalatlarına devam etmektedir.

Şirketimiz Concrete Society ve GRCA (Cam Elyaf Takviyeli Beton Derneği) üyesidir. Ürünlerimiz ve kalite sistemimiz Unicert (Almanya), Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve Akreditasyon Enstitüsü tarafından sürekli olarak izlenmektedir.